29 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.
To wyjątkowe wydarzenie zostało przygotowane przez uczniów klasy 4a i 5b, którzy w piękny i wzruszający sposób przybliżyli nam znaczenie tego ważnego dnia w historii Polski.
Szczególne wrażenie zrobił występ artystyczny uczennic klas ósmych, które zaprezentowały układ z wachlarzami – pełen elegancji i wdzięku.
Nie zabrakło również muzycznych akcentów. Uczniowie ze Szkolnego Koła Muzycznego zaśpiewali poruszające utwory „Kto ty jesteś?” oraz „Ziemio ojczysta”, wprowadzając nas w podniosły, patriotyczny nastrój.
Serdecznie dziękujemy nauczycielom za zaangażowanie, przygotowanie uczniów oraz organizację tego pięknego wydarzenia.





















