Niezapomniany EuroWeek z klasą 7b

Administrator GN   27 maja 2019   Możliwość komentowania Niezapomniany EuroWeek z klasą 7b została wyłączona

W dniach 17-21.05 uczniowie klasy 7b wzięli udział w warsztatach językowych EuroWeek-Szkoła Liderów, który jest specjalnym projektem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy. Zajęcia prowadzone były w formie interaktywnych warsztatów, gier i praktycznych ćwiczeń przez wolontariuszy z Ameryki Południowej, Środkowej, Azji i Afryki. Nasi uczniowie mieli okazję prowadzić konwersacje w języku angielskim oraz poznać zwyczaje, muzykę i tańce
z krajów wolontariuszy. Każdy dzień zaczynał się od rozgrzewki ‘Energizer’, a kończył – ‘Showtime’ czyli wieczornym pokazem przygotowanym przez uczniów. Podczas warsztatów EuroWeek byliśmy zakwaterowani w pensjonacie „Melafir” w malowniczej miejscowości Lądek-Zdrój. Wytchnieniem od intensywnych zajęć okazała się wycieczka do Kopalni Złota w Złotym Stoku oraz Bystrzycy Kłodzkiej i Kłodzka. 

Wyjazd zaliczamy do bardzo udanych, a najlepiej świadczą o tym łzy wzruszenia podczas ostatnich zajęć z nowymi przyjaciółmi.