KOCHAMY TEATR

Administrator GN   11 stycznia 2018   Możliwość komentowania KOCHAMY TEATR została wyłączona

We wtorek 9 stycznia zainteresowani uczniowie z klas gimnazjalnych wybrali się do Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, gdzie obejrzeli  spektakl komediowy „Pomoc domowa”, a w drugiej części wieczoru koncert piosenek kultowej szwedzkiej grupy ABBA w wykonaniu świetnie śpiewającego zespołu aktorskiego Teatru Polskiego. Była to powtórka programu, który swoją premierę miał w sylwestrową noc. Młodzież bawiła się doskonale.  

W tym roku szkolnym to już nasza czwarta wieczorna wizyta w  teatrze. Jesienią obejrzeliśmy znakomite musicale „Skrzypek na dachu” oraz „Jekyll and Hyde”  w chorzowskim Teatrze Rozrywki oraz   komedię „Wszystko w rodzinie” również w Teatrze Polskim w Bielsku Białej.

Warto wspomnieć, że od wielu już lat praktykujemy swoiste „wychowanie teatralne odwiedzając okoliczne teatry : wspomniane wcześniej Teatr Rozrywki w Chorzowie i Teatr Polski w Bielsku, ale także Teatr  Słowackiego  i Teatr Bagatela w Krakowie . Uczestnictwo w wieczornych spektaklach wśród dorosłych daje niezapomniane przeżycia uczniom, spośród których wielu można już nazwać prawdziwymi teatromanami.